Przystań rybacka

W Niechorzu, na plaży nieopodal ulicy Pocztowej, znajduje się przystań rybacka. Podległa jest ona Urzędowi Morskiemu w Szczecinie. W ramach tej bazy znajduje się akwatorium o powierzchni 0,0141 km², szerokie średnio na 100 metrów (licząc od linii brzegu). W skład wyposażenia przystani wchodzą dalba wyciągowa oraz dwa pomosty rybackie – o długości 62,5 m i 53,95 m. Kutry rybackie miejscowych rybaków poznać można po oznakowaniu "NIE", znajdującym się na burcie.

Lokalna baza gastronomiczna opiera się właśnie na rybach świeżo złowionych przez lokalnych rybaków, turyści jednak także mogą kupić ryby bezpośrednio z kutra. Są tanie i smaczne, idealne na grilla. W dodatku zacumowane łodzie, morze i plaża stanowią idealne tło do pięknych pamiątkowych fotografii z wakacji.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Mieści się ona na plaży, nieopodal ulicy Pocztowej. W skład wyposażenia przystani wchodzą dalba wyciągowa i 2 pomosty rybackie. Tutejsze kutry rybackie oznaczone są na burcie napisem "NIE". Wcześnie rano, można tu kupić także ryby bezpośrednio z łodzi, od rybaków. Zacumowane kutry, morze i plaża tworzą piękne i uwielbiane przez turystów tło do pamiątkowych zdjęć.

Firma KM Studio może sfilmować wartą uwiecznienia Przystań Rybacką filmy reklamowe Wrocław

Przystań rybacka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Przystań rybacka, zobacz gdzie w Niechorzu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Przystań rybacka.
  • 72-350 Niechorze
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Przystań rybacka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij