Plaża w Niechorzu

Niechorze posiada kilka wyznaczonych, strzeżonych kąpielisk. Pierwsze z nich, obejmujące 200 metrów linii plaży rozpoczyna się od zejścia plażowego przy ulicy Starowiejskiej, w kierunku wschodnim, aż do zejścia przy ulicy Pomorskiej. Kolejne 100 metrów strzeżonej plaży rozciąga się na odcinku od zejścia przy ulicy Krakowskiej na wschód, do zejścia plażowego przy Szczecińskiej. Jest jeszcze kąpielisko na 200 metrowej linii plaży ciągnące się od zejścia plażowego będącego przedłużeniem ulicy Leśnej w kierunku wschodnim do zejścia nieopodal ulicy Wschodniej.

W sezonie letnim, co 100 metrów rozstawione są wyposażone stanowiska ratowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem plażowiczów codziennie od 10:00 do 18:00.

Na plaży, co roku dostępne są także zjeżdżalnia i typowo komercyjne atrakcje, takie jak przejażdżki skuterami wodnymi, jazda na bananie za motorówką lub rejsy statkami wycieczkowymi.

Najwygodniejszym dojściem na plażę dla osób niepełnosprawnych będzie ulica Pocztowa.

Jeśli ktoś ma ochotę wybrać się na plażę z pieskiem powinien natomiast wybrać zejście nr 18, zlokalizowane przy ulicy Klifowej.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

W Niechorzu wyznaczonych jest kilka strzeżonych kąpielisk. Pierwsze z nich, obejmuje 200 m linii plaży i rozpoczyna się od zejścia plażowego przy ul. Starowiejskiej na wschód. Kolejne - 100 m plaży, rozciąga się od zejścia przy ul. Krakowskiej na wschód. Trzecie kąpielisko - 200 m linii brzegowej, ciągnie się od zejścia plażowego przy ul. Leśnej, także na wschód.

Uwiecznić na wideo Plażę w Niechorzu umie świetnie firma KM Studio kamerzysta Jelenia Góra

Plaża w Niechorzu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża w Niechorzu, zobacz gdzie w Niechorzu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża w Niechorzu.
  • 72-350 Niechorze
  • 500m
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża w Niechorzu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij