Park linowy Gibon

Park linowy Gibon w Rewalu to fantastyczne miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu. Dostępnych jest tu aż 12 tras z łączną ilością 153 przeszkód. Dodatkowo znajdują się tutaj również dwie trasy szkoleniowe, boiska do gry w bule oraz siłownia na świeżym powietrzu. Wszystkie trasy zróżnicowane są pod względem trudności, długości czy ilości przeszkód.

Wszystkie sprzęty oraz przeszkody spełniają rzecz jasna rygorystyczne normy, zapewniające 100% bezpieczeństwa. Również instruktorzy to wykwalifikowana i dobrze wyszkolona kadra, służąca pomocą w każdej chwili.

Park otwarty jest w lipcu i sierpniu oraz w wybrane weekendy we wrześniu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur

Wspaniała rozrywka dla wszystkich którzy potrzebują odrobiny adrenaliny i nie boją sie wysokości. Zróżnicowane trasy praktycznie od przedszkolaka do wykwalfikowanego taternika. Wykwalfikowana kadra potrafi rozwiązać każdy problem na wysokości

Tomasz Oleszek

Dodaj opinię
TrasaBilet jednorazowy - jedno przejścieBilet grupowy - jedno przejście
Trasa fioletowa - wymagająca - po przejściu wcześniejszych tras25zł20zł
Trasa niebieska - wymagająca - po przejściu wcześniejszych tras25zł20zł
Trasa niebieska - wymagająca - po przejściu wcześniejszych tras25zl20zł
Trasa czerwona25zł20zł
Trasa brązowa20zł15zł
Trasa zielona20zł15zł
Trasa pomarańczowa (rodzice pomagają dzieciom)15zł10zł
Trasa różowa (rodzice pomagają dzieciom)
15zł10zł
Trasa żółta5zł5zł (dwa przejścia)

* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Park linowy Gibon w Rewalu to świetny sposób na aktywne i rodzinne spędzenie czasu na urlopie. Dostępnych jest tu 9, zróżnicowanych pod względem trudności tras, ze 130 przeszkodami do pokonania. Nie zabrakło także dwóch tras szkoleniowych, boiska do gry w bule i siłowni na świeżym powietrzu. Park otwarty jest w lipcu i sierpniu oraz w wybrane weekendy września.

LINK DO PANORAMY
Park linowy Gibon adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Gibon, zobacz gdzie w Niechorzu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Gibon.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Gibon. Redakcja serwisu www.niechorze.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 5-25 zł
    Park linowy Gibon cena biletu normalnego: 5-25 zł
  • Grupowy 5-20
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Gibon opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij