Oceanarium w Niechorzu

Oceanarium w Niechorzu to wspaniała atrakcja szczególnie dla małych dzieci. W olbrzymich akwariach zobaczyć możemy morskie ryby i ssaki z całego świata...

Wejście do wnętrza Oceanarium to fascynująca wyprawa w głąb mórz. Oceanarium składa się z kilku wystaw tematycznych. Największe wrażenie szczególnie na dzieciach robi wystawa Giganci oceanów, w której zobaczymy pływającego olbrzymich rozmiarów młodego rekina.

W oceanarium jest 20 wielkich zbiorników z niezwykle kolorową zawartością.

Aranżacje zbiorników są imponujące, szczególnie ich mieszkańcy:mureny, węgorze, pirnie, zebrosomy żołte, pielęgnica pawiooka, pyszczaki i pilęgnice papuzie, błazenka, czarno-biała panienka, skrzydlica pstra i wiele, wiele innych.

Oceanarium w Niechorzu czynne jest od 15 czerwca do 15 września.

Godziny otwarcia:

pon - sob 1000-2000

nd 1000 - 2000

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Oceanarium w Niechorzu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Oceanarium w Niechorzu, zobacz gdzie w Niechorzu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Oceanarium w Niechorzu.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Oceanarium w Niechorzu - telefon: 48514831541
  • Ulica
    Aleja Bursztynowa 1
    Oceanarium w Niechorzu mieści się przy ulicy Aleja Bursztynowa 1 w Niechorzu
  • 72-350 Niechorze
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Oceanarium w Niechorzu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij