Letnie Kino 7D MAX

W dzisiejszych czasach nikogo nie zaskoczy już oglądanie filmu w trzech wymiarach. Dlatego z pomocą przychodzi "Kino7D MAX", które znajduje się przy ul. Bursztynowej 5 w Niechorzu.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii widz już nie tylko widzi, ale również odczuwa efekty filmowe. Goście mogą poczuć zapach, temperaturę bryzę wody, powiew powietrza, bąbelki, dotyk na nogach i na plecach. Fotele wibrują i zmieniają pozycję, ponadto głośniki zamontowane w okolicach uszu potęgują wszystkie te doznania. Kino w swojej ofercie ma filmy, które wprawią nas w gęsią skórkę, lub podróż przez nieznane lądy. Seans trwa około 15 minut, jednak na długo pozostaje w pamięci
NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Letnie Kino 7D MAX adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Letnie Kino 7D MAX, zobacz gdzie w Niechorzu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Letnie Kino 7D MAX.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Letnie Kino 7D MAX opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij