Basen Damian

W Ośrodku Wypoczynkowo - Leczniczym Damian także znajduje się ogólnodostępny basen, z podgrzewaną wodą, dostępny również dla gości spoza hotelu.

Jego wymiary to 16 na 8 metrów, co pozwala na swobodny i komfortowy relaks oraz dobrą zabawę podczas niezbyt sprzyjającej plażowaniu i kąpielom morskim pogody. To również świetny sposób na aktywne spędzenie czasu z dziećmi.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Pobyt na basenie 45 miut:

  • Dzieci od 3 do 12 lata - 10zł
  • Powyżej 12 lat - 15zł


* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kiedy pogoda nie sprzyja kąpielom morskim, warto wybrać się na basen kryty. Jeden z nich znajduje się w Pobierowie, w Ośrodku Wypoczynkowo - Leczniczym Damian. Jest on dostępny także dla gości spoza ośrodka. Mierzący 16 x 8 metrów i wyposażony w podgrzewaną wodę basen, czynny jest przez cały rok i pozwala na relaks i dobrą zabawę dla dzieci i dorosłych.

Basen Damian adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Damian, zobacz gdzie w Niechorzu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Damian.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Damian. Redakcja serwisu www.niechorze.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Basen Damian cena biletu ulgowego: 10 zł
  • 15 zł
    Basen Damian cena biletu normalnego: 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Damian opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij