zameldowanie od 15:00 wymeldowanie do 11:00

Amber Park w Niechorzu to kompleks nowych apartamentów i pokoi całorocznych wyposażonych oraz zaaranżowanych w nowoczesnym stylu bursztynowym.

W Obiekcie panuje rodzinna atmosfera ciszy i spokoju. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy apartamenty i pokoje położone w Niechorzu, w cichej i malowniczej okolicy.

Nazwa Amber Park kojarzy się z bursztynem i parkiem - gdzie nasz bursztyn to nasz Obiekt - to wysiłek włożony w jego budowę oraz staranność i smak aby uzyskać bursztynowe wnętrza. Natomiast nasz park to nasza atmosfera, nasz Personel, nasze udogodnienia, to co otacza Obiekt.

Park również dlatego, że chcemy ciągle wzbogacać naszą ofertę, m.in. budujemy salę okolicznościową, która wieczorem aranżowana jest na kino, czy wieczory tematyczne lub warsztaty kuchenne dla Naszych najmłodszych. Natomiast po sezonie letnim staje się salą weselną. Abyście mogli Państwo zrelaksować się mając pod okiem dzieci budujemy duży park zabaw dla dzieci, również boisko do gry w siatkówkę plażową, zielony zagajnik ze stolikami na drewnianym tarasie, oraz planujemy w najbliższym czasie rozbudowę obiektu o wyjątkowe spa z basenem. W każdy dzień oferujemy Państwu jakąś niespodziankę, jednego dnia może to być Film w naszej sali filmowej innego wieczoru w zaaranżowany w sympatycznej atmosferze grill czy ognisko a jeszcze w inne dni w które pogoda nie dopisze postaramy się zorganizować wycieczki naszym busem dla osób chętnych.

Naszym zadaniem jest stworzyć dla Państwa miejsce tak abyście swoje wyczekane wakacje spędzili na wypoczynku, nie nudząc się. dla Państwa dzieci przygotowaliśmy duży plac zabaw który widać z restauracji. Jesteśmy zawsze chętni i otwarci na prośby naszych klientów - możemy zorganizować i zaplanować zwiedzanie takich atrakcji jak: Kolej wąskotorowa w Niechorzu, Latarnia morska, dla dzieci Plac wieloryba czy muzeum latarni morskich. Oferujemy również bezpłatny transfer do największego aquaparku w północnej Polsce który znajduje się 5km od naszego Amber Parku. Recepcja obsłuży w trzech językach: Niemiecki, Angielski i Polski. Tam też uzyskacie Państwo wszelkie informacje o naszym kompleksie i planowanych atrakcjach na każdy dzień.

Wyposażenie obiektu
Wyposażenie pokoi
Otwórz w Mapach Google
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij