Niechorze nie jest typową wioską rybacką która wraz z czasem zmieniła się w miejscowość turystyczną. Można tu zwiedzić masę pozostałości po nawet dużym ośrodku rybackim – latarnia morska kamieniczki rybackie czy muzeum rybołówstwa dobitnie świadczą o sporym znaczeniu wsi. Prócz już wymienionych kolejnymi rozrywkami jest kolejka wąskotorowa wraz z zabytkową stacją oraz jezioro Liwia Łuża będące jednym z licznych na wybrzeżu ptasich rezerwatów. Rowerowe wypady są zalecane tak samo jak korzystanie z uroków plaży morskiej pełnej niepowtarzalnych kamyczków muszelek i czasem bursztynu. Praktycznie przez okrągły rok można czerpać radość z wakacji w Niechorzu tak letniego odpoczynku jak i świętowania Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Ośrodki wczasowe są czynne przez calutki rok podobnie jak wszelkie lokal gastronomiczne czy rozrywkowe.
Witamy na forum Niechorza i okolic. Na forum poruszamy wszelkie tematy związane z miejscowością Niechorze i okolicami. Nasze forum to miejsce na dyskusje o tym co dzieje się w Niechorzu i w okolicy. Mieszkańców Niechorza i turystów zapraszamy do wymiany poglądów, pytania i odpowiadania!
Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:

Zobacz cały temat:

wakacje z psem

Agnieszka Czerkies
avatar
Dołączył:
1.2 2010
Posty: 2
 
Post
2010-05-18 08:14:19

Widzę, że kilka osób zainteresował ten temat.

Dziękuję za podpowiedzi. Sama też zaciągnęłam języka tu i ówdzie. Skontaktowałam się ze Strażą Gminną Rewala i otrzymałam odpowiedź, że: "tereny te są określone w uchwale nr XLIX/350/06 Rady Gminy Rewal z dnia 29 czerwca 2006r w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porzadku w gminie"

W tym roku nad morze jednak nie jedziemy, ale warto zachować tę informację na przyszłość. Wystarczy wydrukować te kilka stron i wsadzić do torebki czy kieszeni, wziąć ze sobą na plażę.

Poza tym kultura obowiązuje nas wszystkich i kierujmy się zdrowym rozsądkiem. Czy naprawdę wam - przeciwnikom psów - bardziej przeszkadza spokojny pies u boku swego pana, czy grupa rozwydrzonej młodzieży pijącej alkohol i wrzeszczącej na całą plażę?

Nie oczekuję tu odpowiedzi - niech każdy z nas sam sobie w duchu odpowie na to pytanie - szczerze.

PS. Byłam w kwietniu tego roku na weekend nad morzem. Spacerując p plaży jakoś nie natknęłam się na psie odchody, ale za to śmieci było mnóstwo...

Pozdrawiam wszystkich, życzę udanych wakacji. Zachowujmy się (nie tylko na plaży) tak, jak tego oczekujemy od innych.


Dyskusje w liczbach:

489 aktywnych użytkowników | 0 użytkowników aktualnie dyskutuje | Mamy 13 płaszczyzn dyskusyjnych
38 wątków rozmowy | Napisaliście 111 postów

lastminute - Bałtyk - WOLNE MIEJSCA OD DZISIAJ ZADZWOŃ TEL. 91 38 62820 lastminute - Kormoran - REZERWACJA na 2012 już otwarta - zapraszamy! lastminute - Zacisze - PROMOCJA - nocleg z wyżywieniem tylko 59 zł - lastminute