Motylarnia

Będąc w lecie w Niechorzu, koniecznie trzeba odwiedzić tutejszą Motylarnię. To magiczne miejsce, w którym przeróżne gatunki, kolorowych, egzotycznych motyli z przeróżnych zakątków świata, są na wyciągnięcie ręki. W motylarni obserwować można jak wykluwają się nowe motyle, jak wznoszą się w powietrze i z jaką lekkością się poruszają. Dowiedzieć się również można jakie są zwyczaje tych owadów, jakie tajemnice kryją przepiękne wzory na ich delikatnych skrzydłach, jak widzą motyle, czy czym jest pyłek na ich skrzydełkach.

Natknąć się tu można na najpopularniejszy rodzaj motyla w Afryce - Monarchę, przepięknego Blue Morpho - prosto z wilgotnych lasów Ameryki Łacińskiej, singapurskiego motyla Żeglarza z Singapuru, Niebieskiego, (aczkolwiek wcale nie drapieżnego) Tygrysa rodem z Azji czy delikatnego Papierowego Latawca z Malezji. Poza tym jest oczywiście jeszcze cała masa innych rodzajów i gatunków tych owadów.

Motylarnia w Niechorzu to obiekt zadaszony, ze specjalnie przygotowanym mikroklimatem stwarzającym motylom idealne warunki do życia i latania. Odwiedzając motylarnię, warto zatem ubrać się lekko ale i na kolorowo, motyle bowiem bardzo lubią przysiadać na barwnych obiektach. 

Czynne w godzinach: 10:00 - 18:00

TAGI:Motylarnia Niechorze, Motylarnia w Niechorzu, Niechorze motylarnia

LINK DO PANORAMY
Motylarnia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Motylarnia, zobacz gdzie w Niechorzu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Motylarnia.
Ceny biletów / cennik wejść do Motylarnia. Redakcja serwisu www.niechorze.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 11 zł
    Motylarnia cena biletu ulgowego: 11 zł
  • 15 zł
    Motylarnia cena biletu normalnego: 15 zł
  • 33-44 zł
    Motylarnia cena biletu rodzinnego: 33-44 zł
  • Grupowy ustalane indywidualnie
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij